Események

Március 15. Nemzeti ünnepünk
Március 22. Víz világnapja
Március 27-30. Egészséghét

Óvodánk alapítványa

 Kérjük támogassa óvodánk alapítványát adója 1%-ával

Adószám:

18488003-1-07
GYONGYVIRAG OVODA

 

2020. II. 13-14. 
Farsang

farsangi211

A gyermekek által legjobban várt ünnep a Farsang is elérkezett. Az óvoda két térfelén külön napon folyt a mulatozás. A gyermekek, felnőttek jelmezbe bújtak, farangi mondókákkal, dalokkal, népi játékokkal űzték el a telet. Volt csoport, akik udvari tűzrakónál kiszebábot égettek. A kicsit megfogyatkozott látszám ellenére is jó hangulatú, hagyományápoló napot szerveztünk. A felnőttek farsangi színháza sem maradhatott ki a programok közül, mely az óvodapedagógusok szereplésével történt. A vajaspánkó című mesét játszották el, majd utána közös táncba hívták a kicsiket-nagyokat. Jóízűen elfogyasztották a farsangi süteményeket, és már tervezik a jövő évi farsangi jelmezeiket. Béndek Gáborné- Óvodaigazgató

Képek