Események

Március 8-tól rendkívüli szünet

Április 10-16. Általános iskolába való beiratkozás

Április 26-28. Óvodai beiratkozás

2018. XII. 21.
"Karácsonyfa minden ága, csillog-villog csupa drága..." karacsony 1 

Óvodánkban a több hétig tartó adventi előkészületeket -hagyományainkhoz híven-  december 19-én délelőtt - "karácsonyváró"- val zártuk: közös énekléssel és gyertyagyújtással adtuk egymás tudtára, hogy: "Négy gyertya ég, karácsony lett, a kis Jézus megszületett, csillag áll a fehér lapon a negyedik vasárnapon."

A Mókus és  a Pillangó csoportos kisgyermekeink bemutatták aktuális karácsonyi ünnepi mesejátékukat, az óvodapedagógusaink adventi dalokkal tették emelkedetté a hangulatot.
Hagyomány immár a VIDEOTON nyugdíjasainak Karácsonyi köszöntése, amelyet idén a Pilangó csoport szervezett. A gyermekek dalokkal  varázsolták el az időskorúakat.
                 
Hisszük, hogy a Karácsony a családok ünnepe, kívánjuk, hogy sikerüljön bensőséges boldog napokat együtt tölteniük. Az igazi élmény a családok karácsonyfájánál születik. Az óvodánkba január 3-án érkeznek az angyalkák, hogy megtöltsék a fenyőfa alá kihelyezett kosarakat.

Boldog, Békés Karácsonyt Kíván a Gyöngyvirág Óvoda minden dolgozója nevében: Béndek Gáborné- óvodaigazgató

Képek