Események

Július 19-30. Az óvoda zárva tart

Óvodánk alapítványa

 Kérjük támogassa óvodánk alapítványát adója 1%-ával

Adószám:

18488003-1-07

 

2018. II. 2. 
"Előbújt a barna medve, mert aludni nincsen kedve.." 

medvenap11

Február 2-án a népi időjósló naphoz kapcsolódóan Medve napot tartottunk óvodánkban. A gyermekek plüssmackói már a hét elején beköltöztek a csoportszobákba, akiket később a mackókiállításon lehetett megcsodálni. Épültek a medvebarlangok, készültek a mézes finomságok, a hét tapasztalat- és élményszerző tevékenységei mind a mackókhoz kötődtek. Pénteken, az időjóslás napján, csillagonként különböző programokon vettek részt a gyerekek. Énekkel, mondókával csalogatták ki a medvét a barlangjából, dramatikus játék keretében „medvelesen” jártak, és volt, ahol az óvodapedagógusok színdarabbal kedveskedtek a kicsiknek. A programokat közös tánccal zártuk. Medvénk nem bújt vissza a barlangjába, ezzel azt üzenve, hogy hamarosan itt a tavasz. Farkasné Takács Anita - óvodapedagógus
Képek