Események

Március 15. Nemzeti ünnepünk
Március 22. Víz világnapja
Március 27-30. Egészséghét

Óvodánk alapítványa

 Kérjük támogassa óvodánk alapítványát adója 1%-ával

Adószám:

18488003-1-07
GYONGYVIRAG OVODA

 

2018. I. 19.
Ovi-Zsaru Program 

ovizsaru21Óvodánkban a hagyományt őrizve ebben az évben is megrendezésre került – január 15-19 között – az Ovi-Zsaru Program Gazdag Andrea rendőr őrnagy és kollégája segítségével. „Rendőr Robi", „Rosszcsont Ricsi” és „Rosszcsont Rozi” kalauzolta a gyermekeket a biztonságra való nevelés világába, mely Iglódi Tímea és Sinku Eszter óvodapedagógusok szervezésében valósult meg. A program elsődleges célja a nagycsoportos korú gyermekek biztonságérzetének segítése és erősítése. A gyerekek 3 főbb témakörben ismerkedtek a lehetséges veszélyforrásokkal: közlekedés, idegenekkel való kapcsolat, veszélyes eszközök. Az Ovi-Zsaru hét, beszélgetés keretében, a héten elhangzott tapasztalatok megosztásával, valamint rajzkiállítással zárult. Az interaktív foglalkozások felkeltették a gyerekek érdeklődését és örömmel számoltak be tapasztalataikról.  Sinku Eszter- óvodapedagógus

Képek