Események

X. 1-I.31. Elemgyűjtés

 

Óvodánk alapítványa

 Kérjük támogassa óvodánk alapítványát adója 1%-ával

Adószám:

18488003-1-07

 

2017. II. 17. 
"Farsang napja eljött már"
farsang601A farsang a gyermekek legkedveltebb ünnepe, mert alkalom nyílik arra, hogy jelmezbe bújva kedvenc mesehősük, vagy állatuk sz
erepébe képzelhessék magukat. Az idei jelmezes felvonulás során is számtalan ötletes jelmez született, mely tükrözi, hogy a szülők is komolyan készülnek erre a napra. A reggeli érkezés után minden csoportba a jelmezbe öltözött óvodapedagógusok vezetésével dalos, verses, mondókás, táncos összeállítással  igyekeztek a gyerekek elűzni  a telet, köszönteni a tavaszt. Lehetőség nyílt mókás videók, és fotók készítésére is. A szülők távozása után folytatódott a mulatság vidám játékokkal, tánccal, a farsangi sütemények elfogyasztásával. A nap kiemelkedő eseménye a felnőttek jelmezes mesejátéka volt.  

A Gyöngyvirág  I. térfelén Az aranyszőrű bárány, a Gyöngyvirág II. térfelén A kis kakas gyémánt félkrajcárja című mese került színpadra. Az óvodapedagógusok vidám játéka most is elvarázsolta a gyermekeket, miközben a felnőttek is jól szórakoztak. A vidám nap még sokáig megmarad a gyermekek élményei között, és már tervezgetik minek öltöznek be a jövő évi farsangon. Béndek Gáborné óvodaigazgató

Képek