Események

Március 15. Nemzeti ünnepünk
Március 22. Víz világnapja
Március 27-30. Egészséghét

Óvodánk alapítványa

 Kérjük támogassa óvodánk alapítványát adója 1%-ával

Adószám:

18488003-1-07
GYONGYVIRAG OVODA

 

2016. XI. 12.
Lovagi hét a cica csoportban

lovagi6

 November 7 és 11.e között a Cica csoportban rendhagyó módon lovagi hetet tartottunk! A hét indításaként a Bory várba látogattunk el. A hét folyamán szülői munka délelőttöt és délutánt tartottunk melyen a gyerekek elkészíthették a szüleikkel közösen tervezett egyedi családi címerüket. A fiúk kardot a lányok pedig koronát is barkácsoltak.

 Színesítettük a hetet a Koronás parki látogatásunkkal ahol részt vettünk egy lovagi hétpróbán. A gyerekek nagyon élvezték és a kiváló teljesítményükért oklevélben részesültek. A hét zárásként lovagi tornát tartottunk mely után a lakoma következett. A lakomán a gyerekek által készített süteményt szolgáltuk fel. Radics-Székely Andrea-óvodapedagógus
Képek