Események

X. 1-I.31. Elemgyűjtés
X. 25. Nevelés nélküli munkanap
X. 26-29. Összevont csoportok
XI. 2-5. Papírgyűjtés

Óvodánk alapítványa

 Kérjük támogassa óvodánk alapítványát adója 1%-ával

Adószám:

18488003-1-07

 

Bújj, bújj medve..

p2020400

Óvodánk hagyományaihoz híven ebben az évben is lázas készülődés előzte meg, a február 2.-ai Medve-napot. Kicsik és nagyok életkoruknak megfelelő tevékenységekkel, játékokkal várták a jeles időjósló napot. Macikat gyűjtöttek, filmet néztek a medvék életéről, verset-mesét hallgattak, "maci-csemegét" sütöttek és elmaradhatatlan volt a méz kóstolás is.

Elkészültek a medve barlangok ahova a gyerekek a macijukkal együtt ki-be bújkálhattak. Február 2.-án óvodánk színes pólóiba öltözve, vidám mondókázás, énekelgetés közben hívták elő a gyerekek a macit a barlangjából. Hogy megijedt-e a saját árnyékától, azt nem tudjuk, de hogy élménydús volt a maci hét minden egyes napja azt bizton állíthatom. Béndek Gáborné-óvodapedagógus

Tovább a képekhez