Események

X. 1-I.31. Elemgyűjtés
X. 25. Nevelés nélküli munkanap
X. 26-29. Összevont csoportok
XI. 2-5. Papírgyűjtés

Óvodánk alapítványa

 Kérjük támogassa óvodánk alapítványát adója 1%-ával

Adószám:

18488003-1-07

 

Karácsonyvárás az óvodában

pc180279

Óvodánkban a több hétig tartó adventi előkészületeket -hagyományainkhoz híven-  december 18 -án délelőtt - "karácsonyváró"- val zártuk: közös énekléssel és gyertyagyújtással adtuk egymás tudtára, hogy: "Négy gyertya ég, karácsony lett, a kis Jézus megszületett, csillag áll a fehér lapon a negyedik vasárnapon."

Mazsola csoportos kisgyermekeink bemutatták aktuális karácsonyi ünnepi mesejátékukat, az óvodapedagógusaink adventi dalokkal tették emelkedetté a hangulatot.

Valamennyi csoportunk a karácsonyfa alá helyezte nagy kosarát - várva, hogy az otthoni ajándékozást követve, 2016. január 4. reggelén az óvodában is beteljesedjen az "angyali meglepetés".                         Halmai Tamásné-óvodaigazgató

Tovább a képekhez