Események

X. 1-I.31. Elemgyűjtés
X. 25. Nevelés nélküli munkanap
X. 26-29. Összevont csoportok
XI. 2-5. Papírgyűjtés

Óvodánk alapítványa

 Kérjük támogassa óvodánk alapítványát adója 1%-ával

Adószám:

18488003-1-07

 

Advent első vasárnapja a Vízivárosi iskola aulájában

vizivarosi advent1128 11

A város- régió óvodásai, iskolásai, civil csoportjai közös szervezésben indítottuk idén másodszor a Karácsonyi ünnepkör jeles napjait. Örültünk Deákné Zsuzsa képviselőasszony meghívásának, jó volt együtt, és remélhetően szívmelengető perceket nyújtottunk mindenkinek.

Mi "Gyöngyvirágosok" a Maci csoporttunkkal az Ősz-búcsúztató Márton-napi "Laternefest" műsorával vezettük fel a délutáni műsorsort. Óvónőink rendhagyó módon első alkalommal léptek fel, adventi dalaikkal, köszöntve az első vasárnapot és a népes hallgatóságot.

Halmai Tamásné-óvodaigazgató

Tovább a képekhez