Események

X. 1-I.31. Elemgyűjtés
X. 25. Nevelés nélküli munkanap
X. 26-29. Összevont csoportok
XI. 2-5. Papírgyűjtés

Óvodánk alapítványa

 Kérjük támogassa óvodánk alapítványát adója 1%-ával

Adószám:

18488003-1-07

 

Ovi-Olimpia a Vörösmarty Általános Iskolában

oviolimpia

Gyöngyvirág Óvodánkat a Mazsola csoport gyermekei képviselték az iskola által meghirdetett Ovi-Olimpián, mely 8 óvoda között zajlott. Önként jelentkeztünk a felkínált sportolási lehetőségre és nagy kedvvel készültünk a várható megmérettetésre.

Autóbusszal érkeztünk a helyszínre, jól szervezett, meleg fogadtatásban volt részünk, igazi, kis olimpiai hangulat uralkodott. Kicsit megilletődve foglaltuk el kijelölt helyünket, de a tornaterem varázsa, az igazgató bácsi köszöntése oldotta az izgatott csapatot. A gyermekek arcán aztán, később tükröződött mennyire jól érezték magukat a versenyjátékokban és természetesen a szurkoló szülők, testvérek, nagyszülők, óvodaigazgató, óvodapedagógusok támogatása is fokozta az energiáikat. Büszkén mondhatjuk elsőként végeztünk a rangsorban. Az OLIMPIAI KUPA, és az ARANYÉREM, mely minden gyermek nyakába került emlékezetessé tették a napot. A csapat tagjai: Anda Valéria, Grell Nelli Zorka, Gyurka Lilla, Mádai Maya, Sánta Kata, Ragyamóczki Viktória, Dombi Márton, Fekete Jezsó Demeter, Szécsi Bálint, Szőts Tamás, Tringer Máté, Várnagy Patrik
Óvodapedagógusok : Csiszár Mária, Németh Andrea

Tovább a képekhez